Array
(
)

Секрет Нефертіті

Candice-Swanepoel-Colcci Jeans-Photoshoot- Video-00

1. ІЧ-сауна (30 хв)

2. Масаж аромасвічами (60 хв)

3. Spa для обличчя «Сяйво золота» (60 хв)

4. Фіш SPA ніг (30 хв)*

5. Традиційне чаювання

* Послуга доступна лише в салоні на Онілової 8/10. На Фонтанській дорозі 49/1 і в ТЦ Kadorr замінюється на масаж рук/ніг/голови або особи 20 хв.

Є легенда, згідно з якою сам Бог Сонця подарував Нефертіті Маску із Золота – секрет нев’янучої краси.

Сучасні вчені, які займаються вивченням стародавньої цивілізації, звернули увагу на згадку про чудодійну Золоту Маску, якою користувалася єгипетська цариця. Вивчивши давні письмена, вони багато років проводили дослідження можливостей золота у косметології. Отримані результати підтверджують усі відомі легенди про Золоту Маску, яка дарує молодість.

Косметична золота Маска – це поєднання всіх кращих властивостей золота, колагену і гіалуронової кислоти. Золото сприяє швидкому проникненню у шкіру молекул кисню, що покращує відновлювальні функції клітин. Відбувається оновлення та омолодження шкіри, посилюється вироблення еластину та колагену. Шкіра підтягується, стає еластичною, контури обличчя вирівнюються. Маска знімає набряклість обличчя, видаляє пігментні плями. Іони золота здатні тривалий час підтримувати оптимальний баланс зволоженості та живлення шкіри. Завдяки цьому дія маски продовжується кілька днів, а результат зберігається тривалий період.

Секрет Нефертіті
3.1 (62.86%) 7 votesВремя Spa-процедуры 3 часа - 5055 грн5055 грн
Онлайн запись