Array
(
)

Подарунковий сертифікат

Вибір подарунка – це відповідальне завдання. Але часто трапляється так, що обрати відповідний подарунок буває надзвичайно важко. У таких ситуаціях дійсно можуть врятувати подарункові сертифікати. Це насправді нове слово в категорії “оригінальні подарунки”. Наш спа-салон “БАЛІ” пропонує Вам можливість придбати у нас подарункові сертифікати на послуги. СПА-програми зможуть відволікти будь-яку людину від земних турбот і подарують йому море задоволення.

Сертифікат може бути оформлений на одну або кілька процедур, серед яких – масаж обличчя, спини, антицелюлітний масаж, СПА-догляд для рук, СПА-догляд для ніг і навіть масаж рибками, або як його ще називають фіш пілінг. Також можна оформити сертифікат на будь-яку суму, і людина, якій Ви подаруєте сертифікат, сам зможе вибрати послугу в нашому салоні в межах суми сертифіката. Як бачите, вибір послуг великий – Ви точно зможете потішити людину, якій призначається подарунковий сертифікат.

Сертифікат можна використовувати протягом трьох місяців з моменту його покупки, тому нестача вільного часу не стане перешкодою до активації подарунка. Можливо, єдине, про що варто пам’ятати, – необхідність попередньої запису на всі процедури у нашому салоні. На процедуру, зазначену в подарунковому сертифікаті, бажано записуватися заздалегідь, зателефонувавши до салону за номерами (048)703-99-33, (048) 704-05-05. Адміністратор салону за день до Вашого візиту, обов’язково нагадає Вам про майбутній візит дзвінком, а в день візиту – SMS повідомленням. Гостей, які записалися на spa-процедури за подарунковим сертифікатом, у разі неможливості прийти в назначений час, просимо попередити адміністратора принаймні за добу до призначеного часу процедури. У противному випадку, сертифікат буде анульований.

Придбати сертифікат в Spa салоні “БАЛІ” – значить проявити істину турботу про близького. Впевнені, така увага обов’язково буде оцінена, а Ваш друг стане постійним гостем нашого салону.

Ви можете придбати подарунковий сертифікат в Одесі з доставкою. Сертифікат в подарунок в Одесі буде доставлений кур’єром.

Всі сертифікати мають оригінальну красиву упаковку і бездоганне виконання. Тому, навіть замовляючи його з доставкою додому Вашому другу, Ви можете бути впевнені в тому, що він непомітно оцінить не лише суть Вашого подарунка, а й його святкове оформлення.

ДОСТАВКА.

Також здійснюється доставка Новою Поштою по території всієї України.

Придбати сертифікат можна кількома способами:

- у спа-салоні “БАЛІ”, розташованому за адресою: м. Одеса, пер. Онилової 8/10. (048) 704-05-05

- у спа-салоні “БАЛІ”, розташованому за адресою: м. Одеса, вул.Фонтанська дор.49/1 (ЖК “Подкова”); (048) 703-99-33

- у спа-салоні “БАЛІ”, розташованому за адресою: м. Одеса, Єкатеринінська 27/1(ТЦ “Кадорр”); 0800 300 255

- замовити доставку сертифіката(доставка – 100 грн.), оплативши на банківську карту або кур’єру готівкою

- через сайт – введіть будь-яку суму сертифіката або суму обраної вами послуги в вікно для оплати, розташоване нижче, і натисніть кнопку ОПЛАТИТИ

Ваш телефон:

[recaptcha]

Чтобы оплатить сертификат, введите сумму:

Обирай подарунковий сертифікат

Сертифікат
на суму
Обрати
Сертифікат
на масаж
Обрати
Сертифікат
на програму
Обрати

Обирай сертифікат на масаж або спа-послуги

Найпопулярніші масажі:

Найпопулярніші спа-програми:

Купуй "Сертифікат на суму"

Акційні пропозиції салону:

6000 грн.
За сумою депозиту понад 6 000 гривень Ви можете користуватися будь-якими послугами салону зі знижкою 20%. Знижка діє лише на суму депозиту.
20%
12000 грн.
За сумою депозиту понад 12 000 гривень Ви можете користуватися будь-якими послугами салону зі знижкою 30%. Знижка діє лише на суму депозиту.
30%
16000 грн.
За сумою депозиту понад 16 000 гривень Ви можете користуватися будь-якими послугами салону зі знижкою 40%. Знижка діє лише на суму депозиту.
40%

Правила покупки подарункового сертифіката

Загальна інформація

Вибір подарунка – питання відповідальне. Але часто трапляється так, що вибрати потрібний подарунок буває вкрай важко. У таких ситуаціях справді можуть отримати подарункові сертифікати. Це насправді нове слово у категорії "оригінальні подарунки". Наш спа-салон "Балі" пропонує Вам можливість придбати подарункові сертифікати на послуги. СПА-програми зможуть відвернути будь-яку людину від земних турбот і подарують їй море задоволення.

Сертифікат може бути оформлений на одну або декілька процедур, серед яких масаж обличчя, спини, антицелюлітний масаж, СПА-догляд для рук, СПА-догляд для ніг і навіть масаж рибками, або як його ще називають фіш пілінг. Також можна оформити сертифікат на будь-яку суму, і людина, якій Ви подаруєте сертифікат, сама зможе вибрати послугу в салоні в межах суми сертифіката. Як бачите, вибір послуг великий – Ви безперечно зможете догодити людині, якій призначається подарунковий сертифікат.

Скористатися сертифікатом можна протягом трьох місяців з моменту його покупки, тому брак вільного часу не стане на заваді активації подарунка. Мабуть, єдине, що варто пам'ятати, - необхідність попереднього запису на всі процедури в нашому салоні. На процедуру, зазначену в подарунковому сертифікаті, бажано записуватися заздалегідь, зателефонувавши в салон за телефонами (048)703-99-33, (048) 704-05-05. Адміністратор салону за день до Вашого відвідування обов'язково нагадає Вам про майбутній візит дзвінком, а в день візиту - SMS повідомленням. Гостей, які записалися на spa-процедури за подарунковим сертифікатом, у разі неможливості прийти у призначений час, просимо попередити адміністратора мінімум за добу до призначеного часу процедури. Інакше сертифікат буде анульований.

Придбати сертифікат у Spa салон "Балі" - означає виявити справжню турботу про близьке. Упевнені, така увага обов'язково буде оцінена, а Ваш друг стане постійним гостем нашого салону.

Ви можете купити подарунковий сертифікат в Одесі з доставкою. Сертифікат у подарунок в Одесі буде доставлений кур'єром.

Всі сертифікати мають оригінальну гарну упаковку та бездоганне виконання. Тому навіть замовляючи його з доставкою додому Вашому другу, Ви можете бути впевнені в тому, що він неодмінно оцінить не тільки суть Вашого презенту, але і його святкове оформлення.

ДОСТАВКА

Також здійснюється доставка Новою Поштою по всій території України.

  • Самовивіз у спа-салоні "Балі", розташованому за адресою: м. Одеса, пер. Онилової 8/10. (048) 704-05-05;
  • Самовивіз у спа-салоні "Балі", розташованому за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дор. 49/1 (житловий комплекс "Підкова"); (048) 703-99-33;
  • Самовивіз у спа-салоні "Балі", розташованому за адресою: м. Одеса, Екатеринінська 27/1 (ТРЦ "Кадорр"); 0800-300-255;
  • Замовлення доставки сертифіката (вартість доставки - 100 грн.);
  • Через сайт - введіть будь-яку суму для сертифіката або суму обраної вами послуги в вікно оплати нижче та натисніть кнопку ОПЛАТИТИ.

Наш партнер - Магазин подарунків та вражень "bodo""

Оплата покупки

Всього: грн.
Подарунковий сертифікат
3.9 (77.6%) 25 votes

Онлайн запись