Array
(
)

Про салон

Спа-салон “БАЛІ” – це унікальний і єдиний в Одесі салон балійського масажу.

Лише у нас Ви зможете насолодитися масажем, виконаним дипломованими масажистами з о.Балі. Ми пропонуємо Вам наші Індонезійські традиційно – королівські і виключно – лікувальні процедури для краси, здоров’я і релаксу.


Завдяки різноманітним SPA-програмам підвищується тонус організму, виводиться зайвий рідини, знімається синдром важких ніг, зволожується шкіра та покращується стан організму в цілому.

Традиції балійського SPA пов’язані з давньовосточними уявленнями про гармонію тіла і душі, згідно з якими існує тісний зв’язок між зовнішнім виглядом людини і її відносинами з навколишнім світом. На протязі багатьох століть балійці бережно зберігають найдавніші рецепти збереження молодості і краси, доступні раніше лише королівським особам.

Ви відчуєте дух острова у всьому – Вас порадує акваріум з океанськими рибками та живими коралами, розслаблюючі мелодії традиційної балійської музики, і навіть меблі та деталі інтер’єру, привезені з о.Балі.


Дизайн кожної кімнати виконаний в своєму неповторному стилі і Ви обов’язково виберете ту, яка Вам до душі.

Приємний сервіс та чарівні руки майстрів обов’язково Вас порадують, Ви забудете про всі свої проблеми та невідкладні справи та зануритеся у світ ніжності та гармонії…

Наше завдання – залишити Вас задоволеними, життєрадісними, красивими та здоровими!

Достатньо додати, що, одного разу відкривши для себе світ балійського SPA, ви пізнаєте нове життя, повне чудових кольорів, звуків та запахів, знайдете гармонію з навколишнім світом та з самим собою.

Ви полюбите “БАЛІ”, і обов’язково захочете повернутися сюди ще раз!

3D-тур по салону Балі:

Про салон
3.8 (76.99%) 73 votes

Онлайн запись