Array
(
)

Етикет салону

Відвідування Спа «Балі» передбачає атмосферу затишку, спокою та дотримання правил етикету:

На обрану вами послугу та зручний час відвідування бажано записуватися заздалегідь, зателефонувавши до салону за номерами (048) 704-05-05 (пров. Онілової 8/10), (048) 703-99-33 (Фонтанська дорога 49/1) або (048) 725-25-14 (Катеринінська 27, ТЦ «Кадор», 1-й поверх). Адміністратор салону за день до вашого відвідування обов’язково нагадає вам про майбутній візит дзвінком, а в день візиту – SMS-повідомленням.


Майстри

Відвідування нашого салону не вимагає від вас жодних спеціальних приготувань – все необхідне для вас є в нашому салоні. Ви можете завітати до нашого салону просто по дорозі з роботи, і ми забезпечимо вам найкраще обслуговування!

Процедура

Для налаштування на процедуру ми рекомендуємо прийти до Спа-салону за 10-15 хвилин до призначеного часу початку процедур, щоб встигнути отримати консультацію з питань, що вас цікавлять, переодягнутися, вибрати аромат масла для майбутніх процедур. Для вашого комфорту в салоні «Балі» ви можете прийняти душ і скористатися необхідним (спеціальний одяг для масажу, халати, рушники, капці, одноразова білизна, фен, необхідні засоби гігієни). Не рекомендується вживати велику кількість їжі за 2 години до будь-яких процедур.

При першому відвідуванні адміністратор запропонує вам заповнити АНКЕТУ для отримання інформації щодо медичних протипоказань. Якщо ви не впевнені у виборі спа-програми, оскільки це пов’язано з медичними протипоказаннями, то наш адміністратор запропонує на вибір ряд безпечних програм для вашого здоров’я.


Протипоказання до застосування масажу:

  • при серйозних серцево-судинних захворюваннях і підвищеному артеріальному тиску;
  • при онкологічних захворюваннях;
  • при остеопорозі;
  • за наявності протезів суглобів;
  • при шкірних захворюваннях: екземі, псоріазі, опоясуючому лишаї (не слід масажувати в ураженій ділянці);
  • у період вагітності (заборона масажу в перші 3 місяці вагітності, потім обмеження в масажуванні ділянки живота та грудей);
  • при варикозному розширенні вен (масаж з обмеженнями).

Якщо ви сумніваєтесь у відвідуванні, ми рекомендуємо проконсультуватися з лікуючим лікарем.


При запізненні на раніше забронйовану спа-програму, просимо вас повідомити про затримку адміністратора, щоб була можливість скоригувати ваше відвідування. Резерв за попереднім записом на процедури діє протягом 15 хвилин. На жаль, час вашого запізнення відобразиться на тривалості ваших процедур, оскільки будь-яка зміна в розкладі майстрів може негативно вплинути на інших гостей салону. Гостей, які записалися на спа-процедури за подарунковим сертифікатом, у разі неможливості прийти в призначений час, просимо попередити адміністратора мінімум за добу до призначеного часу процедури. Інакше ваш сертифікат буде анульований.

  • У зоні Спа просимо вас дотримуватися тиші та не використовувати мобільні телефони.
  • Адміністрація салону несе відповідальність лише за віддані адміністратору цінні речі та інші матеріальні цінності.
  • Куріння дозволяється тільки за межами території Спа-салону «БАЛІ».

Адміністрація залишає за собою право відмовити гостю в послугах без пояснення причин.

Бажаємо приємно провести час на острівці Балійського Масажу!

Етикет салону
4.3 (85.71%) 14 votes

Онлайн запись