Array
(
)

Масаж спини

Один із найбільш затребуваних видів масажу – масаж спини. Ця лікувально-профілактична методика має яскраво виражений лікувальний ефект. Крім зміцнювальних властивостей для шкіри людини та всього організму в цілому, вона також здатна позбавити Вас різних хворобливих відчуттів. Високий рівень емоційного та фізичного навантаження може викликати сильний біль у спині. Масаж спини допоможе зняти м’язові блоки та спазми, та покращить венозний відтік крові та кровообіг в цілому.

Безумовно, масаж спини знімає будь-яку напругу в м’язах спини. Він посилить імунну систему організму людини, зніме м’язову втому після фізичних навантажень, усуне відчуття тяжкості. Розігріваюча дія масажу дозволяє розігріти тканини, що позитивно позначається на покращенні обміну речовин. Повний курс масажу запустить процеси природного оздоровлення організму.

Якщо вас цікавить, де можна зробити масаж в Одесі, ось вам відповідь – у SPA-салоні «Балі» роблять масаж спини в Одесі , який по праву вважається одним із найкращих.

Масаж спини
3.7 (74.59%) 37 votesЧас Spa-процедури 30хв - 800 грн800 грн
Час Spa-процедури 60хв - 1350 грн1350 грн

Замовити сеанс

Онлайн запись