Array
(
)

Колагенова маска для обличчя із золотом 24 карат

 

Candice-Swanepoel-Colcci Jeans-Photoshoot- Video-00    Колагенова маска із золотом – ефективний косметологічний засіб проти старіння шкіри. Білок колаген забезпечує молодість шкіри, оскільки є її будівельним матеріалом – розташовуючись під епідермісом, він утворює своєрідний каркас, що підтримує шкіру в натягнутому стані, відновлюючи тканини шкіри. І якщо освіта та вміст колагену не змінено, як це буває в молодості, то шкіра залишається пружною та свіжою. Але згодом вироблення колагену падає, і тоді шкіра стає атонічною, овал обличчя розпливається. Ось тут нам на допомогу і приходять колагенові маски, завдання яких відновити водний баланс шкіри, повернути їй пружність, гладкість і бархатистість. Головний компонент цього унікального засобу азіатської косметології – гідролізований колаген, який за своєю якістю та структурою відповідає колагену молодої шкіри. І саме завдяки вмісту колагену ці маски здатні стимулювати вироблення власного колагену в шкірі, забезпечувати швидкий омолоджуючий та підтягуючий ефект, надавати інтенсивну зволожуючу та відбілюючу дію. Шкіра стає пружною, підтягнутою, сяючою. Колір обличчя – ідеальний.

  Ще одним важливим компонентом маска є гіалуронова кислота (Hyaluronic acid ) – популярний косметичний інгредієнт, який знаходиться у міжклітинному просторі у вигляді стабільного гелю та забезпечує виведення продуктів метаболізму клітин через шкіру. Є природним зволожуючим агентом, оскільки одна молекула кислоти здатна зв’язати 1000 молекул води.

 Золото уповільнює виснаження колагену та втрату еластичності. Ця маска стимулює відновлення зростання клітин у нижньому шарі, регенерує, бореться з пошкодженнями вільних радикалів, стабілізує імунітет шкіри, зволожує та покращує еластичність шкіри, омолоджуючи її. Біоактивні компоненти покращують форму обличчя, відбілюють і надають шкірі молодого та сяючого вигляду.

Кому підійдуть колагенові маски? Цей догляд можна рекомендувати абсолютно всім жінкам.

У 16-20 років ці колагенові маски хороші як загальний догляд за обличчям, усунення сезонного лущення шкіри, поліпшення кольору обличчя.

В20-30 років ця процедура може стати профілактикою вікових змін шкіри.

У 35-45 років колагенові маски можуть бути засобом швидкої допомоги для в’янучої шкіри, а також використовуватися для постійної підтримки її в тонусі.

У 50-65 років жінка переживає період менопаузи, під час якого шкіра може за дуже короткий термін втратити свій тонус. Як засіб швидкої допомоги можна використовувати колагенові маски із золотом 2-3 рази на тиждень і в стислий термін відновити пружність шкіри.

 Склад: частки ¦золота 24К, колаген, гіалуронова кислота, гліцерин, вітамін С, вітамін Е, екстракт насіння винограду, екстракт троянди, деіонізована вода.

 

 

 

 

Колагенова маска для обличчя із золотом 24 карат
Rate this postОнлайн запись