Array
(
)

Антицелюлітний слім-масаж

Антицелюлітний масаж є лікувальною процедурою, тому що целюліт – це не косметологічна проблема, а справжнісіньке захворювання, яке пов’язане з порушенням мікроциркуляції та лімфатичного відтоку в підшкірно-жировому шарі. Можна сказати, що целюліт – це застояна рідина в жирових клітинах. Візуально таке порушення нагадує апельсинову кірку.

Своєчасно прийняті методи на целюліт допоможе жінкам уникнути великої кількості фізіологічних і естетичних проблем. Завдяки антицелюлітному слім-масажу, який пропонує вам наш спа салон в Одесі «Балі», буде вплинути на глибокі шари жирової тканини, відновлені функції шкіри, а також підшкірно-жирова клітковина. Постійний вплив на проблемні зони Вашої шкіри дозволить значно посилити кровообіг у жирових тканинах та зменшити їх обсяг. Вже після двох-трьох процедур буде помітно результат. Щоб досягти відчутного результату, ми Вам рекомендуємо пройти 10-15 процедур кожні 1-2 дні.

Результат: у Вас підвищиться тонус шкіри, рівномірно розподіляться рідини та солі в клітинах тканин та зменшиться обсяг фігури. Якщо Ви все ще сумніваєтеся, де можна зробити найрезультативніший антицелюлітний масаж в Одесі, тоді сміливо звертайтесь до нас – Ви напевно про це не пошкодуєте!

РЕКОМЕНДУЄМО в комплексі з ІЧ-сауною 30 хв – 295грн

Перед масажем рекомендуємо скрабування всього тіла.

 

Антицелюлітний слім-масаж
4.1 (81.11%) 18 votesЧас Spa-процедури 60хв - 1565 грн1565 грн
Час Spa-процедури 90хв - 1945 грн1945 грн
Час Spa-процедури 120хв - 2180 грн2180 грн

Замовити сеанс

Онлайн запись